TR
EN
ÇALIŞMA MASAM / 68 x 48 cm

Funny Mat, her türlü aktivite için masa ve yüzey koruyucu olarak kullanılır. Üzerinde; yemek yenebilir, boyama yapılabilir, kil ve oyun hamuru şekillendirilebilir, ders çalışılabilir. “Çalışma Masam” adlı Funny Mat ise öğrencilere özel hazırlanmıştır. Funny Mat’i çalışma masanızın üzerine koyun. Üzerine kurşun kalem ile ders programınızı kaydedin, ödevlerinizi yazın, notlar alın, problem çözün, dört işlem yapın. İstediğiniz tüm not ve karalamalarınızı silgi ile silebilir, tekrar yeni notlar alabilir,karalamalar yapabilirsiniz. Funny Mat ile ders çalışırken kağıt kullanımınız büyük oranda azalacaktır. Bu yönü ile Funny Mat çevreci ve ekonomiktir. Funny Mat, PP’den üretilmiştir, sağlığa zararlı madde içermez.


1 sayfa

İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:

Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 7 gün içinde "İade ve Geri gönderim" başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte Akademi Çocuk’a göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için İade sayfasını ziyaret edebilirsiniz.